• Miejsce na reklame.

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy łechtaczki, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd okolic intymnych – ginekologia plastyczna ma dla szereg opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te bolączki i znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany również w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Polecamy:

Ginekolog Michalik Wrocław

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut może wyeliminować wszystkie problemy, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.